3" Reflections Round Knob, Regency Brass
Item # AM1385-R1
•Mfr # BP1385R1
Product Details
Features:
• 3" Reflections round knob in regency brass finish
• 3" Reflections round knob in regency brass finish
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | |
| Finish | Regency Brass |
| Center to Center | |
| Diameter | 1-1/4" |
| Length | 1-1/4" |
| Width | 1-1/4" |
| Projection | 1" |
| Material | |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Depth | |
| Height |
Item # AM1385-R1
•Mfr # BP1385R1

Product Details
Features:
• 3" Reflections round knob in regency brass finish
• 3" Reflections round knob in regency brass finish
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | |
| Finish | Regency Brass |
| Center to Center | |
| Diameter | 1-1/4" |
| Length | 1-1/4" |
| Width | 1-1/4" |
| Projection | 1" |
| Material | |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Depth | |
| Height |