12" Sydney Flair Appliance Pull, Umbrio
Item # TOPTK215UM
•Mfr # TK215UM
Finish: Umbrio
Product Type: Appliance Pull
Product Details
Sydney 12" Flair Appliance Pull is finished in Umbrio. Reminiscent of the marvelous structure of the interlocking shells of the Sydney Opera House, this collection will bring a bit to any decor.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Umbrio |
| Center to Center | 12" |
| Diameter | |
| Length | 15-9/16" |
| Width | 1-13/16" |
| Projection | 1-5/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Tap | M5 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Appliance Pull |
Item # TOPTK215UM
•Mfr # TK215UM

Product Type: Appliance Pull
Product Details
Sydney 12" Flair Appliance Pull is finished in Umbrio. Reminiscent of the marvelous structure of the interlocking shells of the Sydney Opera House, this collection will bring a bit to any decor.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Umbrio |
| Center to Center | 12" |
| Diameter | |
| Length | 15-9/16" |
| Width | 1-13/16" |
| Projection | 1-5/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Tap | M5 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Appliance Pull |