14" x 5" x 7" Medium Acanthus Corbel, Maple
Item # LCCORBEL-A-2-MP
•Mfr # CORBEL-A-2-MP
Product Details
Features:
Unfinished wood
Corbel hardware
Medium acanthus style
Unfinished wood
Corbel hardware
Medium acanthus style
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | |
| Width | 5" |
| Diameter | |
| Product Type | Corbel |
| Length | 14" |
| Height | |
| Depth | |
| Hardware Included | Yes |
| Projection | 7" |
| Material | Wood |
| Shape | |
| Molding Type | |
| Wood Species | Maple |
| Nominal Width |
Item # LCCORBEL-A-2-MP
•Mfr # CORBEL-A-2-MP

Product Details
Features:
Unfinished wood
Corbel hardware
Medium acanthus style
Unfinished wood
Corbel hardware
Medium acanthus style
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | |
| Width | 5" |
| Diameter | |
| Product Type | Corbel |
| Length | 14" |
| Height | |
| Depth | |
| Hardware Included | Yes |
| Projection | 7" |
| Material | Wood |
| Shape | |
| Molding Type | |
| Wood Species | Maple |
| Nominal Width |