128mm Modern Bow Pull, Satin Nickel
Item # JIP82104-SN
•Mfr # P-82104.SN
Finish: Satin Nickel
Product Details
Features:
128mm modern bow pull in satin nickel finish
128mm modern bow pull in satin nickel finish
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 173mm |
| Width | 16mm |
| Projection | 20.5mm |
| Material | Zinc Die Cast |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # JIP82104-SN
•Mfr # P-82104.SN


Finish: Satin Nickel
Product Details
Features:
128mm modern bow pull in satin nickel finish
128mm modern bow pull in satin nickel finish
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 173mm |
| Width | 16mm |
| Projection | 20.5mm |
| Material | Zinc Die Cast |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |