3" Allison™ Value Hardware Handle Pull, Oil-Rubbed Bronze
Item # AM21935-ORB
•Mfr # BP21935ORB
Finish: Oil-Rubbed Bronze
Product Details
Allison™ provides a varied selection of styles in on-trend finishes. Ideal for residential or commercial applications, Allison offers the best combination of approachable artistry and lasting quality.
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | 1-1/4" |
| Length | 5" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM21935-ORB
•Mfr # BP21935ORB



Finish: Oil-Rubbed Bronze
Product Details
Allison™ provides a varied selection of styles in on-trend finishes. Ideal for residential or commercial applications, Allison offers the best combination of approachable artistry and lasting quality.
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | 1-1/4" |
| Length | 5" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |