3" Blackrock™ Handle Pull, Polished Chrome
Item # AM55275-26
•Mfr # BP5527526
Finish: Polished Chrome
Product Details
Inspired by hard geometric lines, BlackRock's simple shapes make a lasting impression.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 25 |
| Finish | Polished Chrome |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 3-3/4" |
| Width | 9/16" |
| Projection | 1-1/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM55275-26
•Mfr # BP5527526



Finish: Polished Chrome
Product Details
Inspired by hard geometric lines, BlackRock's simple shapes make a lasting impression.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 25 |
| Finish | Polished Chrome |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 3-3/4" |
| Width | 9/16" |
| Projection | 1-1/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |