3-3/4" Cobblestone Pull, Coal Black
Item # TOPTK304CB
•Mfr # TK304CB
Finish: Coal Black
Product Details
Cobblestone 3-3/4" Pull is finished in Coal Black. Bring organic shapes and textures to any room with the Cobblestone Collection. This collection is sure to please any nature enthusiast.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Coal Black |
| Center to Center | 3-3/4" |
| Diameter | |
| Length | 4-5/8" |
| Width | 1" |
| Projection | 1-3/16" |
| Material | Brass |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # TOPTK304CB
•Mfr # TK304CB

Finish: Coal Black
Product Details
Cobblestone 3-3/4" Pull is finished in Coal Black. Bring organic shapes and textures to any room with the Cobblestone Collection. This collection is sure to please any nature enthusiast.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Coal Black |
| Center to Center | 3-3/4" |
| Diameter | |
| Length | 4-5/8" |
| Width | 1" |
| Projection | 1-3/16" |
| Material | Brass |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |