3-25/32" Advantage-4 Appliance Pull, Champagne
Item # BER9124-10CZ
•Mfr # 9124-10CZ-P
Product Details
The Contemporary Advantage Four Collection is minimalist cabinet hardware at it's finest. This Champagne pull has a defined arch design. Upgrade your home with the sleek cabinet hardware from the Contemporary Advantage Four Collection.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Champagne |
| Center to Center | 96mm |
| Diameter | |
| Length | 4-1/16" |
| Width | 1/2" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # BER9124-10CZ
•Mfr # 9124-10CZ-P


Product Details
The Contemporary Advantage Four Collection is minimalist cabinet hardware at it's finest. This Champagne pull has a defined arch design. Upgrade your home with the sleek cabinet hardware from the Contemporary Advantage Four Collection.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Champagne |
| Center to Center | 96mm |
| Diameter | |
| Length | 4-1/16" |
| Width | 1/2" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |