3-3/4" Luxor Pull, Polished Nickel
Item # TOPTK197PN
•Mfr # TK197PN
Finish: Polished Nickel
Product Details
Luxor 3-3/4" Pull is finished in Polished Nickel. This collection is inspired by the ancient royalty of the Luxor Temple of Egypt.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Polished Nickel |
| Center to Center | 3-3/4" |
| Diameter | |
| Length | 6" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1-1/2" |
| Material | Zinc Alloy |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # TOPTK197PN
•Mfr # TK197PN



Finish: Polished Nickel
Product Details
Luxor 3-3/4" Pull is finished in Polished Nickel. This collection is inspired by the ancient royalty of the Luxor Temple of Egypt.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Polished Nickel |
| Center to Center | 3-3/4" |
| Diameter | |
| Length | 6" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1-1/2" |
| Material | Zinc Alloy |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |