30mm Round Knob, Polished Chrome
Item # JIK910-PC
•Mfr # K-910.PC
$1.96
/Each
250 items
$1.72/Each
Finish: Polished Chrome
Drop Ship Item
This item ships directly from the vendor. Additional freight charges may apply.
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
30mm round knob in polished chrome finish
30mm round knob in polished chrome finish
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | |
| Finish | Polished Chrome |
| Center to Center | |
| Diameter | 30mm |
| Length | 30mm |
| Width | 30mm |
| Projection | 28mm |
| Material | Diecast |
| Tap | |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Depth | |
| Height |
Item # JIK910-PC
•Mfr # K-910.PC


$1.96
/Each
250 items
$1.72/Each
Drop Ship Item
This item ships directly from the vendor. Additional freight charges may apply.
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
30mm round knob in polished chrome finish
30mm round knob in polished chrome finish
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | |
| Finish | Polished Chrome |
| Center to Center | |
| Diameter | 30mm |
| Length | 30mm |
| Width | 30mm |
| Projection | 28mm |
| Material | Diecast |
| Tap | |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Depth | |
| Height |