5" Trevi Pull, Polished Nickel
Item # TOPTK176PN
•Mfr # TK176PN
Finish: Polished Nickel
Product Details
Trevi 5" Pull is finished in Polished Nickel. Bring a little Rome to your home with this collection inspired by the rich architectural history of the Trevi Fountain.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Polished Nickel |
| Center to Center | 5" |
| Diameter | |
| Length | 6-3/16" |
| Width | 7/8" |
| Projection | 1-1/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # TOPTK176PN
•Mfr # TK176PN



Finish: Polished Nickel
Product Details
Trevi 5" Pull is finished in Polished Nickel. Bring a little Rome to your home with this collection inspired by the rich architectural history of the Trevi Fountain.
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Polished Nickel |
| Center to Center | 5" |
| Diameter | |
| Length | 6-3/16" |
| Width | 7/8" |
| Projection | 1-1/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |