96mm Davenport Handle Pull, Polished Chrome
Item # AM36605-26
•Mfr # BP3660526
Finish: Polished Chrome
Product Details
Simple lines and curves pair with strong finishes to give the Davenport Collection a distinctive graphic appeal.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 25 |
| Finish | Polished Chrome |
| Center to Center | 96mm |
| Diameter | |
| Length | 5-5/16" |
| Width | 7/16" |
| Projection | 1-7/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM36605-26
•Mfr # BP3660526


Finish: Polished Chrome
Product Details
Simple lines and curves pair with strong finishes to give the Davenport Collection a distinctive graphic appeal.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 25 |
| Finish | Polished Chrome |
| Center to Center | 96mm |
| Diameter | |
| Length | 5-5/16" |
| Width | 7/16" |
| Projection | 1-7/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |