3" Inspirations™ Plain Pull, Oil-Rubbed Bronze
Item # AM1590-ORB
•Mfr # BP1590ORB
Finish: Oil-Rubbed Bronze
Product Details
Clean, classic lines in a casual relaxed style, Inspirations is designed to complement any decor.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 25 |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 5-1/2" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM1590-ORB
•Mfr # BP1590ORB


Finish: Oil-Rubbed Bronze
Product Details
Clean, classic lines in a casual relaxed style, Inspirations is designed to complement any decor.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 25 |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 5-1/2" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |