24" x 24" L and R Work Station Shelf Bracket, Black Finish
Item # PROWSB24X24-BL
•Mfr # B08-24241-2K4
Product Details
Features:
24" x 24" left and right work station shelf bracket
Multiple mounting hole locations (1/4")
Larger sizes feature cut outs for wiring
24" x 24" left and right work station shelf bracket
Multiple mounting hole locations (1/4")
Larger sizes feature cut outs for wiring
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Depth | 24" |
| Height | 24" |
| Product Type | Shelf Bracket |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
| Folding | |
| Weight Capacity | 1 |
| Width | |
| Style | Cantilever |
| Length | |
| Application | Heavy-Duty |
Item # PROWSB24X24-BL
•Mfr # B08-24241-2K4

Product Details
Features:
24" x 24" left and right work station shelf bracket
Multiple mounting hole locations (1/4")
Larger sizes feature cut outs for wiring
24" x 24" left and right work station shelf bracket
Multiple mounting hole locations (1/4")
Larger sizes feature cut outs for wiring
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Depth | 24" |
| Height | 24" |
| Product Type | Shelf Bracket |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
| Folding | |
| Weight Capacity | 1 |
| Width | |
| Style | Cantilever |
| Length | |
| Application | Heavy-Duty |