Stryke 24" Towel Bar, Champagne Bronze
Item # LIP77624-CZ
•Mfr # 77624-CZ
Product Details
Features:
Available in Champagne Bronze finish
24" towel bar
Available in Champagne Bronze finish
24" towel bar
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Champagne Bronze |
| Width | 26-1/8" |
| Product Type | Towel Bar |
| Height | 2-1/8" |
| Extension Length | |
| Projection | 3-3/8" |
| Material | Zinc |
| Center to Center | 24" |
Item # LIP77624-CZ
•Mfr # 77624-CZ




Product Details
Features:
Available in Champagne Bronze finish
24" towel bar
Available in Champagne Bronze finish
24" towel bar
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Champagne Bronze |
| Width | 26-1/8" |
| Product Type | Towel Bar |
| Height | 2-1/8" |
| Extension Length | |
| Projection | 3-3/8" |
| Material | Zinc |
| Center to Center | 24" |