12" Paper Grommet, Gray
Item # HC6307-12GR
•Mfr # 6307-021
Product Details
Features:
Fine pebble texture finish
Overlapping trim edge
Full relief groove all around
Fine pebble texture finish
Overlapping trim edge
Full relief groove all around
Specifications
| Box Quantity | 50 |
| Product Type | Paper Grommet |
| Color | Gray |
| Overall Diameter | 12-3/4" |
| Inside Diameter | |
| Bore Hole Size | 12" |
| Material | Plastic |
| Liner Depth | 1" |
| Finish | |
| Width | |
| Length | 12-3/4" |
| Application | Paper Slot |
| Shape |
Item # HC6307-12GR
•Mfr # 6307-021



Product Details
Features:
Fine pebble texture finish
Overlapping trim edge
Full relief groove all around
Fine pebble texture finish
Overlapping trim edge
Full relief groove all around
Specifications
| Box Quantity | 50 |
| Product Type | Paper Grommet |
| Color | Gray |
| Overall Diameter | 12-3/4" |
| Inside Diameter | |
| Bore Hole Size | 12" |
| Material | Plastic |
| Liner Depth | 1" |
| Finish | |
| Width | |
| Length | 12-3/4" |
| Application | Paper Slot |
| Shape |