80mm Wire Grommet, White
Item # HC6249-010
•Mfr # 6249-010
$10.35
/Each
50 items
$8.07/Each
200 items
$7.27/Each
Color:
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
Multi-opening wire grommet
Fine pebble texture finish
Multi-opening wire grommet
Fine pebble texture finish
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | Wire Grommet |
| Color | White |
| Overall Diameter | 92mm |
| Inside Diameter | |
| Bore Hole Size | 80mm |
| Material | Plastic |
| Liner Depth | 25mm |
| Finish | |
| Width | |
| Length | 92mm |
| Application | Wire |
| Shape |
Item # HC6249-010
•Mfr # 6249-010


$10.35
/Each
50 items
$8.07/Each
200 items
$7.27/Each
Color:
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
Multi-opening wire grommet
Fine pebble texture finish
Multi-opening wire grommet
Fine pebble texture finish
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | Wire Grommet |
| Color | White |
| Overall Diameter | 92mm |
| Inside Diameter | |
| Bore Hole Size | 80mm |
| Material | Plastic |
| Liner Depth | 25mm |
| Finish | |
| Width | |
| Length | 92mm |
| Application | Wire |
| Shape |