1-3/8" Ceramics Mushroom Knob, White
Item # AM1320-W
•Mfr # BP1320W
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
• 1-3/8" Ceramics mushroom knob in white finish
• 1-3/8" Ceramics mushroom knob in white finish
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | White |
| Diameter | 1-3/8" |
| Length | 1-3/8" |
| Width | 1-3/8" |
| Projection | 1-3/16" |
| Material | Ceramic |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
Item # AM1320-W
•Mfr # BP1320W



Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
• 1-3/8" Ceramics mushroom knob in white finish
• 1-3/8" Ceramics mushroom knob in white finish
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | White |
| Diameter | 1-3/8" |
| Length | 1-3/8" |
| Width | 1-3/8" |
| Projection | 1-3/16" |
| Material | Ceramic |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |