128mm Florence Handle Pull, Matte Black
Item # JIP95128-BK
•Mfr # P-95128.BK
Finish: Matte Black
Product Details
Features:
• 128mm Florence handle pull in matte black finish
• Screw(s): 8-32 x 1" and break-away screws
• 128mm Florence handle pull in matte black finish
• Screw(s): 8-32 x 1" and break-away screws
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Matte Black |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 167mm |
| Width | 11mm |
| Projection | 46mm |
| Material | Zinc Die Cast |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # JIP95128-BK
•Mfr # P-95128.BK


Finish: Matte Black
Product Details
Features:
• 128mm Florence handle pull in matte black finish
• Screw(s): 8-32 x 1" and break-away screws
• 128mm Florence handle pull in matte black finish
• Screw(s): 8-32 x 1" and break-away screws
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Matte Black |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 167mm |
| Width | 11mm |
| Projection | 46mm |
| Material | Zinc Die Cast |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |