8-13/16" Fuji Handle Pull, Charcoal Gray
Item # BER1310-10CG
•Mfr # 1310-10CG-C
$33.23
/Each
Finish: Charcoal Gray
Product Details
The simple design of the contemporary cabinet handles of the Fuji Collection complement minimalist homes. Fuji 224mm CC Charcoal Gray Pull is a sleek cabinet hardware product. These contemporary kitchen cabinet hardware pulls add style to homes.
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Charcoal Gray |
| Center to Center | 8-13/16" |
| Diameter | |
| Length | 12-1/2" |
| Width | 1-1/4" |
| Projection | 13/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # BER1310-10CG
•Mfr # 1310-10CG-C



$33.23
/Each
Finish: Charcoal Gray
Product Details
The simple design of the contemporary cabinet handles of the Fuji Collection complement minimalist homes. Fuji 224mm CC Charcoal Gray Pull is a sleek cabinet hardware product. These contemporary kitchen cabinet hardware pulls add style to homes.
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Charcoal Gray |
| Center to Center | 8-13/16" |
| Diameter | |
| Length | 12-1/2" |
| Width | 1-1/4" |
| Projection | 13/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | M4 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |