3" x 5" x 11/16" Southwest Arch Pull, White
Item # BKP14444-W
•Mfr # P14444-W
Finish: White
Product Details
Features: 3" x 5" x 11/16" Southwest arch pull in white finish Style: Transitional Weight: 0.1lb. Shape: Arch Includes: Pull and Mounting Hardware
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | White |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 5" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | |
| Screws Included | |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Handle Pull |
Item # BKP14444-W
•Mfr # P14444-W


Product Details
Features: 3" x 5" x 11/16" Southwest arch pull in white finish Style: Transitional Weight: 0.1lb. Shape: Arch Includes: Pull and Mounting Hardware
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | White |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 5" |
| Width | 11/16" |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | |
| Screws Included | |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Handle Pull |