3" x 4-3/4" x 1/2" Southwest Arch Pull, Antique Brass
Item # BKP135-AB
•Mfr # P135-AB
Product Details
Features: 3" x 4-3/4" x 1/2" Southwest arch pull in antique brass finish Style: Traditional Weight: 0.5lb. Shape: Arch Includes: Pull and Mounting Hardware
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Antique Brass |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 4-3/4" |
| Width | 1/2" |
| Projection | 15/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | |
| Screws Included | |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Handle Pull |
Item # BKP135-AB
•Mfr # P135-AB


Product Details
Features: 3" x 4-3/4" x 1/2" Southwest arch pull in antique brass finish Style: Traditional Weight: 0.5lb. Shape: Arch Includes: Pull and Mounting Hardware
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Antique Brass |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 4-3/4" |
| Width | 1/2" |
| Projection | 15/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | |
| Screws Included | |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Handle Pull |