3" Siena Cup Pull, Vibra Nickel
Item # SCH254-VN
•Mfr # 254-VN
Finish: Vibra Nickel
Product Details
Features: 3" Siena cup pull in vibra nickel finish Rustic of style CA Residents: Proposition 65 Warning
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Vibra Nickel |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 1-3/4" |
| Width | |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Cup Pull |
Item # SCH254-VN
•Mfr # 254-VN

Finish: Vibra Nickel
Product Details
Features: 3" Siena cup pull in vibra nickel finish Rustic of style CA Residents: Proposition 65 Warning
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Vibra Nickel |
| Center to Center | 3" |
| Diameter | |
| Length | 1-3/4" |
| Width | |
| Projection | 1" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Cup Pull |