2-5/16" 6K376 Series Left Side L-Shape Cap, Nickel
Item # SCW59257
•Mfr # 59257
Finish: Nickel
Product Details
Features: 2-5/16" 6k376 series left side l-Shape cap in nickel finish Fully Recyclable Meets RoHS Standards
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Nickel |
| Material | Plastic |
| Diameter | |
| Product Type | End Cap |
| Height | 2-5/16" |
| Mounting Type | |
| Length | 1-1/8" |
| Depth | |
| Style | |
| Thickness | 1/16" |
| Weight Capacity | |
| Width | |
| Flange Type | |
| Shape | L-Shape |
Item # SCW59257
•Mfr # 59257


Finish: Nickel
Product Details
Features: 2-5/16" 6k376 series left side l-Shape cap in nickel finish Fully Recyclable Meets RoHS Standards
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Nickel |
| Material | Plastic |
| Diameter | |
| Product Type | End Cap |
| Height | 2-5/16" |
| Mounting Type | |
| Length | 1-1/8" |
| Depth | |
| Style | |
| Thickness | 1/16" |
| Weight Capacity | |
| Width | |
| Flange Type | |
| Shape | L-Shape |