2-5/16" 6K376 Series Right Side L-Shape Cap, Matte Black
Item # SCW59263
•Mfr # 59263
Finish: Matte Black
Product Details
Features: 2-5/16" 6k376 series right side l-Shape cap in matte black finish Fully Recyclable Meets RoHS Standards
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Matte Black |
| Material | Plastic |
| Diameter | |
| Product Type | End Cap |
| Height | 2-5/16" |
| Mounting Type | |
| Length | 1-1/8" |
| Depth | |
| Style | |
| Thickness | 1/16" |
| Weight Capacity | |
| Width | |
| Flange Type | |
| Shape | L-Shape |
Item # SCW59263
•Mfr # 59263


Finish: Matte Black
Product Details
Features: 2-5/16" 6k376 series right side l-Shape cap in matte black finish Fully Recyclable Meets RoHS Standards
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Matte Black |
| Material | Plastic |
| Diameter | |
| Product Type | End Cap |
| Height | 2-5/16" |
| Mounting Type | |
| Length | 1-1/8" |
| Depth | |
| Style | |
| Thickness | 1/16" |
| Weight Capacity | |
| Width | |
| Flange Type | |
| Shape | L-Shape |