2-1/4" 6K377 Series Right Side Rectangle L-Shaped Cap, Dark Bronze
Item # SCW59270
•Mfr # 59270
Finish: Dark Bronze
Product Details
Features: 2-1/4" 6k377 series right side rectangle l-Shaped cap in dark bronze finish Fully Recyclable Meets RoHS Standards
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Dark Bronze |
| Material | Plastic |
| Diameter | |
| Product Type | End Cap |
| Height | 2-1/4" |
| Mounting Type | |
| Length | 1-1/16" |
| Depth | |
| Style | |
| Thickness | 1/16" |
| Weight Capacity | |
| Width | |
| Flange Type | |
| Shape | L-Shape |
Item # SCW59270
•Mfr # 59270


Finish: Dark Bronze
Product Details
Features: 2-1/4" 6k377 series right side rectangle l-Shaped cap in dark bronze finish Fully Recyclable Meets RoHS Standards
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Dark Bronze |
| Material | Plastic |
| Diameter | |
| Product Type | End Cap |
| Height | 2-1/4" |
| Mounting Type | |
| Length | 1-1/16" |
| Depth | |
| Style | |
| Thickness | 1/16" |
| Weight Capacity | |
| Width | |
| Flange Type | |
| Shape | L-Shape |