5-1/16" Willow Designer Pull, Flat Ultra Brass
Item # BKH076649-FUB
•Mfr # H076649-FUB
Finish: Flat Ultra Brass
Product Details
Features: 5-1/16" Willow designer pull in flat ultra brass finish Style: Eclectic Weight: 0.17lb. Shape: Designer Includes: Two #8-32 x 1" Truss Head Screws and Two #8-32 x 1-1/2" Truss Head Screws
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Flat Ultra Brass |
| Center to Center | 5-1/16" |
| Diameter | |
| Length | 7-5/8" |
| Width | 15/16" |
| Projection | 1-1/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Appliance Pull |
Item # BKH076649-FUB
•Mfr # H076649-FUB

Finish: Flat Ultra Brass
Product Details
Features: 5-1/16" Willow designer pull in flat ultra brass finish Style: Eclectic Weight: 0.17lb. Shape: Designer Includes: Two #8-32 x 1" Truss Head Screws and Two #8-32 x 1-1/2" Truss Head Screws
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | Flat Ultra Brass |
| Center to Center | 5-1/16" |
| Diameter | |
| Length | 7-5/8" |
| Width | 15/16" |
| Projection | 1-1/16" |
| Material | Zinc |
| Tap | |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type | Appliance Pull |