ABS Edgebanding, Color SM4565 Olmo Miele, 1mm Thick 65mm x 54' Roll, CA Only
Item # SLTCASM4565-65-54
•Mfr # SM4565-65-54
$52.25
/Roll
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features: 65mm x 54′ Roll ABS edgebanding, SM4565 olmo miele CARB2 hardwood particle board 10′ length, perfect for wall cladding For sale only in California
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Olmo Miele |
| Color Number | SM4565 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | 54' |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length |
Item # SLTCASM4565-65-54
•Mfr # SM4565-65-54

$52.25
/Roll
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features: 65mm x 54′ Roll ABS edgebanding, SM4565 olmo miele CARB2 hardwood particle board 10′ length, perfect for wall cladding For sale only in California
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Olmo Miele |
| Color Number | SM4565 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | 54' |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length |