ABS Edgebanding, Color SM4584 Olmo Cafe, 1mm Thick 23mm x 328' Roll, CA Only
Item # SLTCASM4584-23-328
•Mfr # SM4584-23-328
Product Details
Features: 23mm x 328′ Roll ABS edgebanding, SM4584 olmo Cafe CARB2 hardwood particle board 10′ length, perfect for wall cladding For sale only in California
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Olmo Cafe |
| Color Number | SM4584 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | 328' |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length |
Item # SLTCASM4584-23-328
•Mfr # SM4584-23-328


Product Details
Features: 23mm x 328′ Roll ABS edgebanding, SM4584 olmo Cafe CARB2 hardwood particle board 10′ length, perfect for wall cladding For sale only in California
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Olmo Cafe |
| Color Number | SM4584 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | 328' |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length |