ABS Edgebanding, Color SMW004 Taiga, 1mm Thick 23mm x 328' Roll, CA Only
Item # SLTCASMW004-23-328
•Mfr # SMW004-23-328
Product Details
Features: 23mm x 328′ Roll ABS edgebanding, SMW004 taiga CARB2 hardwood particle board 10′ length, perfect for wall cladding For sale only in California
Specifications
| Box Quantity | 4 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Taiga |
| Color Number | SMW004 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | 328' |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length |
Item # SLTCASMW004-23-328
•Mfr # SMW004-23-328



Product Details
Features: 23mm x 328′ Roll ABS edgebanding, SMW004 taiga CARB2 hardwood particle board 10′ length, perfect for wall cladding For sale only in California
Specifications
| Box Quantity | 4 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Taiga |
| Color Number | SMW004 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | 328' |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length |