SALT Pro Pet Decorative Panel, Color FI.0036 Bianco Opaco, 48" x 110", 18 mm Thick, Super Matte Finish
SLTPRO0036-18
$229.90/Sheet
ABS Edgebanding matching Pro Pet decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Bianco Opaco |
| Color Number | FI.0036 |
| Finish | Super Matte |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |

ABS Edgebanding matching Pro Pet decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Bianco Opaco |
| Color Number | FI.0036 |
| Finish | Super Matte |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |