SALT Pro Pet ABS Edgebanding, Color FI.6269 Nero Opaco, 23mm x 328', 1 mm Thick, Super Matte Finish
Item # SLTPRO6269-23
•Mfr # FI.6269.23
Product Details
ABS Edgebanding matching Pro Pet decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Nero Opaco |
| Color Number | FI.6269 |
| Finish | Super Matte |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTPRO6269-23
•Mfr # FI.6269.23

Product Details
ABS Edgebanding matching Pro Pet decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Nero Opaco |
| Color Number | FI.6269 |
| Finish | Super Matte |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |