SALT Pro Pet Decorative Panel, Color FI.5790L Bianco Lucido, 48" x 110", 18 mm Thick, High Gloss Finish
SLTPRO5790L-18
$251.90/Sheet
ABS Edgebanding matching Pro Pet decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Bianco Lucido |
| Color Number | FI.5790L |
| Finish | High Gloss |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |

ABS Edgebanding matching Pro Pet decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Bianco Lucido |
| Color Number | FI.5790L |
| Finish | High Gloss |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |