0024-00020S 2" Round Open Bottom Docking Drawer Canister, Chrome
Item # DDR0024-00020S
•Mfr # 0024-00020S
$0.00
/Each
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features: 2" round open bottom docking drawer canister in chrome finish Hot Tool Holder: Perfect size for pistol-grip hair dryers and most hot styling tools and brushes Enhanced Organization: Eliminate clutter from vanity surfaces by stowing hot tools inside the drawer Open-Bottom: Canister bottom is open, offering flexibility for taller styling tools
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | |
| Color | Chrome |
| Bore Hole | |
| Overall Diameter | 2" |
| Inside Diameter | |
| Size | 2" |
| Product Type | Docking Drawer Canister |
| Liner Depth | 123mm |
| Holder Shape | Round |
| Application | Pistol-Grip Hair Dryer |
Item # DDR0024-00020S
•Mfr # 0024-00020S









$0.00
/Each
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features: 2" round open bottom docking drawer canister in chrome finish Hot Tool Holder: Perfect size for pistol-grip hair dryers and most hot styling tools and brushes Enhanced Organization: Eliminate clutter from vanity surfaces by stowing hot tools inside the drawer Open-Bottom: Canister bottom is open, offering flexibility for taller styling tools
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Finish | |
| Color | Chrome |
| Bore Hole | |
| Overall Diameter | 2" |
| Inside Diameter | |
| Size | 2" |
| Product Type | Docking Drawer Canister |
| Liner Depth | 123mm |
| Holder Shape | Round |
| Application | Pistol-Grip Hair Dryer |