0
SALT Saviola 5 2-Sided Decorative Panel, Color GSAH6 Crema, 61" x 110-1/4", 19 mm Thick, Loom FinishSALT Saviola 5 2-Sided Decorative Panel, Color GSAH6 Crema, 61" x 110-1/4", 19 mm Thick, Loom Finish
SLT5GSAH6-19
$251.90/Sheet
High Pressure Laminating sheeting matching Saviola decortative paneling.
0.9mm Thickness by x 73" Width x 120" Length
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | High Pressure Laminate |
| Color Name | Crema |
| Color Number | GSAH6 |
| Wood Species | |
| Color Type | |
| Finish | Loom |
| Backer | |
| Grade | |
| Thickness | 0.9mm |
| Width | 73" |
| Length | 120" |
| Certifications | |
| Certification | |
| Material | ABS |

High Pressure Laminating sheeting matching Saviola decortative paneling.
0.9mm Thickness by x 73" Width x 120" Length
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | High Pressure Laminate |
| Color Name | Crema |
| Color Number | GSAH6 |
| Wood Species | |
| Color Type | |
| Finish | Loom |
| Backer | |
| Grade | |
| Thickness | 0.9mm |
| Width | 73" |
| Length | 120" |
| Certifications | |
| Certification | |
| Material | ABS |
SALT Saviola 5 2-Sided Decorative Panel, Color GSAH6 Crema, 61" x 110-1/4", 19 mm Thick, Loom Finish
SALT Saviola 5 2-Sided Decorative Panel, Color GSAH6 Crema, 61" x 110-1/4", 19 mm Thick, Loom Finish