SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSA83 Calacatta, 43mm x 328', 1 mm Thick, Blunt Finish
SLTGSA83-43-328
$181.50/Roll
High Pressure Laminating sheeting matching Saviola decortative paneling.
0.9mm Thickness by x 73" Width x 120" Length
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | High Pressure Laminate |
| Color Name | Calacatta |
| Color Number | GSA83 |
| Wood Species | |
| Color Type | |
| Finish | Blunt |
| Backer | |
| Grade | |
| Thickness | 0.9mm |
| Width | 73" |
| Length | 120" |
| Certifications | |
| Certification | |
| Material | ABS |

High Pressure Laminating sheeting matching Saviola decortative paneling.
0.9mm Thickness by x 73" Width x 120" Length
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | High Pressure Laminate |
| Color Name | Calacatta |
| Color Number | GSA83 |
| Wood Species | |
| Color Type | |
| Finish | Blunt |
| Backer | |
| Grade | |
| Thickness | 0.9mm |
| Width | 73" |
| Length | 120" |
| Certifications | |
| Certification | |
| Material | ABS |