128mm Highland Ridge Handle Pull, Satin Nickel
Item # AM55319-G10
•Mfr # BP55319G10
Finish: Satin Nickel
Product Details
High-end glam meets down-to-earth farmhouse approachability in our chic, on-trend Highland Ridge collection.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 6-5/8" |
| Width | 5/8" |
| Projection | 1-1/4" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |
Item # AM55319-G10
•Mfr # BP55319G10



Product Details
High-end glam meets down-to-earth farmhouse approachability in our chic, on-trend Highland Ridge collection.
Downloads
Specifications
| Box Quantity | 10 |
| Finish | Satin Nickel |
| Center to Center | 128mm |
| Diameter | |
| Length | 6-5/8" |
| Width | 5/8" |
| Projection | 1-1/4" |
| Material | Zinc |
| Tap | #8-32 |
| Screws Included | Yes |
| Base | |
| Height | |
| Screws/Fasteners Included | |
| Product Type |