Piano Hinge, 72" Long x 1-1/2" Wide, Black
Item # THPA112BLK
•Mfr # S2-9003S-721
Product Details
Piano Hinge, 72" Long x 1-1/2" Wide, Black
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | |
| Hinge Type | Piano Hinge |
| Closing Type | Free-Swinging |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
| Width | 1-1/2" |
| Length | 72" |
| Color | Black |
Item # THPA112BLK
•Mfr # S2-9003S-721

Product Details
Piano Hinge, 72" Long x 1-1/2" Wide, Black
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | |
| Hinge Type | Piano Hinge |
| Closing Type | Free-Swinging |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
| Width | 1-1/2" |
| Length | 72" |
| Color | Black |
