32" Kidney Wood Lazy Susan Kit with No Holes/Bearing
Item # OMT8932MNL5
•Mfr # T8932MNL5
$63.42
/Each
23 items
$60.48/Each
46 items
$59.11/Each
Diameter: 32
Drop Ship Item
This item ships directly from the vendor. Additional freight charges may apply.
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
32" wood full-circle lazy susan kits
2 shelves
No bearings included
No holes
1" rim
32" wood full-circle lazy susan kits
2 shelves
No bearings included
No holes
1" rim
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | Lazy Susan Kit |
| Wood Species | Maple |
| Material | Wood |
| Finish | Natural |
| Color | |
| Width | 32" |
| Depth | 32" |
| Diameter | 32 |
| Height | |
| Number of Shelves | 2 |
| Shape | Full-Circle |
| Independent Rotation | |
| Certifications | |
| Rim Height | |
| Slides Included |
Item # OMT8932MNL5
•Mfr # T8932MNL5
$63.42
/Each
23 items
$60.48/Each
46 items
$59.11/Each
Diameter: 32
Drop Ship Item
This item ships directly from the vendor. Additional freight charges may apply.
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
Features:
32" wood full-circle lazy susan kits
2 shelves
No bearings included
No holes
1" rim
32" wood full-circle lazy susan kits
2 shelves
No bearings included
No holes
1" rim
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | Lazy Susan Kit |
| Wood Species | Maple |
| Material | Wood |
| Finish | Natural |
| Color | |
| Width | 32" |
| Depth | 32" |
| Diameter | 32 |
| Height | |
| Number of Shelves | 2 |
| Shape | Full-Circle |
| Independent Rotation | |
| Certifications | |
| Rim Height | |
| Slides Included |