6-3/4" Trash Grommet Lid for 6" Hole, Polished Stainless Steel
Item # DGTMLID1-PSS
•Mfr # TMLID1-PSS
Color: Polished Stainless Steel
Product Details
Features:
TMLID1 to fit 6" TM series liners
TMLID1 to fit 6" TM series liners
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | Trash Grommet Lid |
| Color | Polished Stainless Steel |
| Overall Diameter | 6-3/4" |
| Inside Diameter | |
| Bore Hole Size | 6" |
| Material | Metal |
| Liner Depth | |
| Finish | |
| Width | |
| Length | 6-3/4" |
| Application | Trash |
| Shape |
Item # DGTMLID1-PSS
•Mfr # TMLID1-PSS


Color: Polished Stainless Steel
Product Details
Features:
TMLID1 to fit 6" TM series liners
TMLID1 to fit 6" TM series liners
Please be advised that product(s) you’re purchasing may have State of California Prop 65 warnings associated. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | Trash Grommet Lid |
| Color | Polished Stainless Steel |
| Overall Diameter | 6-3/4" |
| Inside Diameter | |
| Bore Hole Size | 6" |
| Material | Metal |
| Liner Depth | |
| Finish | |
| Width | |
| Length | 6-3/4" |
| Application | Trash |
| Shape |