SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSP24 Noce Vanguard, 23mm x 328', 1 mm Thick, Vanguard Finish
Item # SLTGSP24-23-328
•Mfr # GSP24-23
$107.80
/Roll
Width: 23mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Noce Vanguard |
| Color Number | GSP24 |
| Finish | Vanguard |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSP24-23-328
•Mfr # GSP24-23

$107.80
/Roll
Width: 23mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Noce Vanguard |
| Color Number | GSP24 |
| Finish | Vanguard |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |