SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSAF5 Rovere Arco, 65mm x 54', 1 mm Thick, Gran Tour Finish
Item # SLTGSAF5-65-54
•Mfr # GSAF5-65-54
$81.36
/Roll
Width: 65mm
Length: 54'
Not Stocked
at Brea, CA
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rovere Arco |
| Color Number | GSAF5 |
| Finish | Gran Tour |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |
Item # SLTGSAF5-65-54
•Mfr # GSAF5-65-54

$81.36
/Roll
Width: 65mm
Length: 54'
Not Stocked
at Brea, CA
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rovere Arco |
| Color Number | GSAF5 |
| Finish | Gran Tour |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |