SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSA89 Expresso, 43mm x 54', 1 mm Thick, Chandler Finish
Item # SLTGSA89-43-54
•Mfr # GSA89-43-54
Width: 43mm
Length: 54'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Expresso |
| Color Number | GSA89 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |
Item # SLTGSA89-43-54
•Mfr # GSA89-43-54

Width: 43mm
Length: 54'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Expresso |
| Color Number | GSA89 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |