SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSAB2 Como, 43mm x 54', 1 mm Thick, Chandler Finish
Item # SLTGSAB2-43-54
•Mfr # GSAB2-43-54
Width: 43mm
Length: 54'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Como |
| Color Number | GSAB2 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |
Item # SLTGSAB2-43-54
•Mfr # GSAB2-43-54

Width: 43mm
Length: 54'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 54' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Como |
| Color Number | GSAB2 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 54' |