SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSAG4 Ancona, 23mm x 328', 1 mm Thick, Chandler Finish
Item # SLTGSAG4-23-328
•Mfr # GSAG4-23
Width: 23mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Ancona |
| Color Number | GSAG4 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSAG4-23-328
•Mfr # GSAG4-23

Width: 23mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
23mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Ancona |
| Color Number | GSAG4 |
| Finish | Chandler |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 23mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |