SALT Pura Vita ABS Edgebanding, Color PVQS06 Quercia Spazoloto, 43mm x 328', 1 mm Thick
Item # SLTPVQS06-43-328
•Mfr # PVQS06.43
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Pura Vita veneer panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Quercia Spazoloto |
| Color Number | PVQS06 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTPVQS06-43-328
•Mfr # PVQS06.43

Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Pura Vita veneer panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Quercia Spazoloto |
| Color Number | PVQS06 |
| Finish | |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |