SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSAH2 Nero Machino, 43mm x 328', 1 mm Thick, Blunt Finish
Item # SLTGSAH3-43-328
•Mfr # GSAH3-43-328
Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Nero Machino |
| Color Number | GSAH2 |
| Finish | Blunt |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSAH3-43-328
•Mfr # GSAH3-43-328

Width: 43mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
43mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Nero Machino |
| Color Number | GSAH2 |
| Finish | Blunt |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 43mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |