0
SALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTBIAHPL Bianco, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vetta FinishSALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTBIAHPL Bianco, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vetta Finish
SLTGS68R-HPL
$165.00/Sheet
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Bianco |
| Color Number | GS68R |
| Finish | Vetta |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |

ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Bianco |
| Color Number | GS68R |
| Finish | Vetta |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
SALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTBIAHPL Bianco, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vetta Finish
SALT Saviola High Pressure Laminate, Color SLTBIAHPL Bianco, 73" x 120", 0.9 mm Thick, Vetta Finish