SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSAM3 Chocolate, 65mm x 328', 1 mm Thick, Gran Tour Finish
Item # SLTGSAM3-65-328
•Mfr # GSAM3-65-328
$264.00
/Roll
Width: 65mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Chocolate |
| Color Number | GSAM3 |
| Finish | Gran Tour |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSAM3-65-328
•Mfr # GSAM3-65-328

$264.00
/Roll
Width: 65mm
Length: 328'
Min Order: 1
Qty mult. by: 1
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Chocolate |
| Color Number | GSAM3 |
| Finish | Gran Tour |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |