SALT Saviola ABS Edgebanding, Color GSP01 Rovere Sabbia, 65mm x 328', 1 mm Thick, Gessato Finish
Item # SLTGSP01-65-328
•Mfr # GSP01-65-328
Width: 65mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rovere Sabbia |
| Color Number | GSP01 |
| Finish | Gessato |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |
Item # SLTGSP01-65-328
•Mfr # GSP01-65-328

Width: 65mm
Length: 328'
Product Details
ABS Edgebanding matching Saviola decorative panels.
65mm Width x 328' Length x 1mm Thick
Specifications
| Box Quantity | 1 |
| Product Type | ABS Edgebanding |
| Color Name | Rovere Sabbia |
| Color Number | GSP01 |
| Finish | Gessato |
| Thickness | 1mm |
| Material | ABS |
| Roll Size | |
| Width | 65mm |
| Backing | |
| Certification | |
| Certifications | |
| Length | 328' |